Toxic-arena
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai noua comunitate in materie de gaming!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrare1 Decembrie-La multi ani Romania! LivetvConectare
Vindem servere cs 1.6 pret 8 euro si servere cs source pret 12 euro.Sau la pachet pret 15 euro.Contact KaZoO

 

 1 Decembrie-La multi ani Romania!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vibeee97
Admin
Admin
vibeee97


Maimuta
Mesaje : 19
Puncte : 51
Data de inscriere : 26/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Sighisoara

1 Decembrie-La multi ani Romania! Empty
MesajSubiect: 1 Decembrie-La multi ani Romania!   1 Decembrie-La multi ani Romania! I_icon_minitimeMier Dec 01, 2010 6:53 am

Marea Unire din 1918 a fost și rămâne pagina cea mai sublimă a istoriei românești. Măreția ei stă în faptul că desăvârșirea unității naționale nu este opera nici unui om politic, a nici unui guvern, a nici unui partid; este fapta istorică a întregii națiuni române, realizată într-un elan țâșnit cu putere din străfundurile conștiinței unității neamului, un elan controlat de fruntașii politici, pentru a-l călăuzi cu inteligență politică remarcabilă spre țelul dorit.

Asa ca La multi ani Romania si tuturor Romanilor din tara si din strainatate.


Ultima editare efectuata de catre vibeee97 in Mier Dec 01, 2010 8:05 am, editata de 2 ori
Sus In jos
KaZoO
Admin
Admin
KaZoO


Mistret
Mesaje : 73
Puncte : 204
Data de inscriere : 21/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Tg.Mures

1 Decembrie-La multi ani Romania! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Decembrie-La multi ani Romania!   1 Decembrie-La multi ani Romania! I_icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:13 am

LA MULTI ANI ROMANIA!!!
Sus In jos
https://toxic-arena.forumgratuit.ro
 
1 Decembrie-La multi ani Romania!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Real Madrid in Romania
» Semifinale Cupa Romania Timisoreana
» Iarna pune stapanire pe Romania!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic-arena :: Timp liber :: Discutii generale-
Mergi direct la:  


Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente